Kedim otel

Kedi Oteli
Kedici Biz
Kedi Pansiyonu
Kedili Kurallar
Favorilerimiz
iletişim
 


Odamızda kesinlikle kafes sistemi yoktur.

Kedilerin sosyalleşmesi sevimsiz bir kafesin içine tıkılıp kalmaması bizim için çok önemlidir. Sizden ayrı kalmış olan sevgili dostunuz oyun odamızda arkadaş edinerek yokluğunuzu bir ölçüde hissetmeksizin eğlenebilmeli, sağlıklı yaşamına devam edebilmeli ve beslenebilmelidir.

Üzgün ve terk edilmişlik hissi yaşayan dostunuz mama yemeyecektir. Bunun önüne geçmenin yegâne yolu onu siz olmadan da canlı ve sevecen tutmaktan geçer. Bu da kendisi gibi arkadaşlarıyla ve bizimle sosyalleşerek yalnızlık hissetmemesiyle mümkündür.Kedileriniz için hazırladığımız oyun odasındaki merdiven
köprü ve yataklar hazırladık.

Köprülerin üzerindeki tırmalama ipleri bizim gerdiğimiz jüt iplerdir.


Kedileriniz için seçtiğimiz oyuncaklar onların sağlığına zarar vermeyecek malzemelerden üretilmiştir. Bu oyuncakları bizimle paylaştıklarını yuvalarına döndüklerinde size anlatmayacaklardır. Kedilerle eğlenmeyi, oyun oynamayı ve onlarla yaramazlık yapmayı çok severiz.

Kedi odasının penceresi sineklik takılarak koruma altına alınmıştır. Odanın günün belirli saatlerinde havalandırılması ihmal edilmemektedir. Odanın temizliği her gün kimyasal içermeyen doğal temizlik malzemeleriyle yapılmaktadır ve sık sık tuvaletler kontrol edilmektedir.

Odanın ısıtma sistemi doğalgaz kaloriferdir. Kedi oyun odamızın nüfusuna, konuk kedilerimizin sosyal durumu, uyum kalitesi, hareketlilik gibi detaylarına bakarak karar veriyoruz. Kalabalık oda nüfusuna kesinlikle izin vermeyiz.

WhatsApp, Instagram, e posta, facebook araçlarıyla dostunuza daima ulaşabileceksiniz
.
  Kedi Pansiyonu

 

 

 

 

 

Kedim Otel - Kedi Pansiyonu